Szkoła Tańca Riviera, Warszawa
TANIEC
W PARACH  
TANIEC
SOLO  
ZUMBA
FITNESS  
ZAJĘCIA
DLA DZIECI  
ZAJĘCIA
DLA MŁODZIEŻY  
ZAJĘCIA
DLA SENIORÓW  
TANIEC WSPÓŁCZESNY/ MODERN

Taniec współczesny jest dalszym rozwinięciem tańca ekspresjonistycznego, teatralnego, gdzie w tamach tańca i ruchu znajdujemy radość i zdrowie, oraz poznajemy samego siebie. Podstawą tańca współczesnego jest poznawanie funkcjonowania ludzkiego ciała za pomocą różnych metod i technik. Jest bardzo luźną formą tańca, nie ma ograniczeń jak w balecie, co do ustawienia ciała. Tutaj tancerz ma ogromną dowolność w kreowaniu ruchu, wykorzystywany jest tu ciężar ruchu, grawitacja, oddech, swingi itp. 


Taniec współczesny jest mieszaniną wielu tańców jak np.: modern dance, taniec nowoczesny i jazzowy. W choreografii można wykorzystywać elementy akrobatyki. Jednak głównym źródłem tego tańca jest taniec klasyczny nazywany baletem. Jest to jednak taniec całkowicie inny, gdyż głównie opiera się na uczuciach i emocjach tancerza. 

Na zajęciach będziemy pracować z zasadami grawitacji, ze spadającym ruchem, oraz zawieszeniem ruchu, z ruchem powodowanym impulsami ze środkowej i peryferyjnych części ciała, wykorzystując różne płaszczyzny, kierunki i dynamiki, wykorzystując podłogę jako partnera łącząc elementy jogi, pilates, baletu, akrobatyki oraz skoków. 

Zajęcia tańca współczesnego przeznaczone są dla każdego, kto chce rozwijać swoje zdolności fizyczne, zrelaksować się, a także dla wszystkich, którzy chcą poznać samego siebie i odczuwać radość z naturalnego ruchu. 

Strój: 
Obuwie zamienne. Ubrania nie krępujące ruchów, pozwalające na swobodę. O szczegółach poinformuje instruktor na pierwszych zajęciach.

GRAFIK
STYL
POZIOM
LOKALIZACJA DZIEŃ GODZINA INSTRUKTOR DATA
PIERWSZYCH ZAJĘĆ
INFO ZAPISY
Taniec współczesny/ modern
początkujący
CENTRUM wtorek 16:55 - 18:05 Anna Bajer 2020-09-15 Taniec soloKOD: MTW1/MPZL PROSIMY O OPŁATY WYŁĄCZNIE PRZELEWAMI LUB KARTĄ      ZAPISZ SIĘ
OSTATNIE MIEJSCA
Taniec współczesny/ modern
początkujący
URSYNÓW wtorek 18:10 - 19:20 Weronika Pilarczyk 2020-09-15 Taniec soloKOD: ITW01/MSZ7 PROSIMY O OPŁATY WYŁĄCZNIE PRZELEWAMI LUB KARTĄ      ZAPISZ SIĘ
Taniec współczesny/ modern
open
URSYNÓW środa 18:05 - 19:15 Weronika Pilarczyk 2020-11-04 Taniec soloKOD: IJM04/MSZ7 PROSIMY O OPŁATY WYŁĄCZNIE PRZELEWAMI LUB KARTĄ      ZAPISZ SIĘ
CENNIK
CENNIK PAKIET 4
WEJŚĆ
PAKIET 8
WEJŚĆ
PAKIET 12
WEJŚĆ
PAKIET 16
WEJŚĆ
JEDNORAZOWE
WEJŚCIE
Raz w tygodniu po 70 min. 155,00 zł 260,00 zł 330,00 zł 420,00 zł 55,00 zł
GALERIE INSTRUKTORZY PROMOCJE
 
NASI PARTNERZY:
Klub Stodoła
eCard
Agrafka.com.pl
aladyn.waw.pl
Elante.pl
Polibuda.info
Copyright by Riviera Szkoła Tańca. Wszelkie prawa zastrzeżone. Created by KOFS.pl. Powered by XIDEMIA CMS.