Szkoła Tańca Riviera, Warszawa
TANIEC
W PARACH  
TANIEC
SOLO  
ZUMBA
FITNESS  
ZAJĘCIA
DLA DZIECI  
ZAJĘCIA
DLA MŁODZIEŻY  
ZAJĘCIA
DLA SENIORÓW  

INSTRUKTORZY

Joanna Wichłacz

JOANNA WICHŁACZ / SALSATION

Joanna Wichłacz- na codzień magister inżynier Technologii Energii Odnawialnej. Dodatkowo jej wielką pasją, która towarzyszy jej w życiu od dziecka jest taniec. Oto jak opisuje swoją taneczną przygodę:

 "Tańczyć lubiłam zawsze i wszędzie. Pierwszą formą taneczną, z jaką się zetknęłam był taniec towarzyski. Jako członkini grupy hip - hopowo - dancehall'owej zdobywałam wysokie miejsca w wielu konkursach i turniejach ogólnopolskich.

Na zajęcia Salsation trafiłam przypadkiem i zakochałam się w nim od pierwszego zatańczenia. Taniec, muzyka, emocje, trening to idealne połączenie, w którym odnajduję się w 100%.

Każde moje zajęcia są dokładnie przygotowane i prowadzone z sercem. Korzyści jakie będziecie czerpać z moich zajęć to, po pierwsze, świetna zabawa, relaks, odstresowanie się. Po drugie - możliwość straty zbędnych kilogramów w przyjemny sposób, kształtowanie sylwetki poprzez elementy funkcjonalne wplecione w układy taneczne. Po trzecie - nauka kroków podstawowych tańców latynoskich oraz rytmika. I po czwarte, i najprzyjemniejsze, nawiązywanie nowych znajomości z fajnymi ludźmi."

 

Zapraszmy więc Panie na zajęcia z niezwykle energiczną instruktorką :)

 

 

 

GRAFIK
STYL
POZIOM
LOKALIZACJA DZIEŃ GODZINA INSTRUKTOR DATA
PIERWSZYCH ZAJĘĆ
INFO ZAPISY
Nie znaleziono grup
POZOSTALI INSTRUKTORZY
GALERIE INSTRUKTORZY PROMOCJE
 
NASI PARTNERZY:
Klub Stodoła
eCard
Agrafka.com.pl
aladyn.waw.pl
Elante.pl
Polibuda.info
Copyright by Riviera Szkoła Tańca. Wszelkie prawa zastrzeżone. Created by KOFS.pl. Powered by XIDEMIA CMS.