Szkoła Tańca Riviera, Warszawa
TANIEC
W PARACH  
TANIEC
SOLO  
ZUMBA
FITNESS  
ZAJĘCIA
DLA DZIECI  
ZAJĘCIA
DLA MŁODZIEŻY  
ZAJĘCIA
DLA SENIORÓW  

INSTRUKTORZY

Joanna Chrzan

JOANNA CHRZAN / BALET, JAZZ, TANIEC WSPÓLCZESNY

Absolwentka Ogólnokształcącej Szkoły Baletowej im. Romana Turczynowicza w Warszawie, doświadczenie zawodowe zdobywała jako tancerka zespołowa w Teatrze Wielkim w Poznaniu. Potem zaczęła pracę jako instruktorka tańca i baletu, zdobywając dyplom instruktora tańca sportowego w Polskiej Akademii Sportu w Warszawie. Szkoliła się na licznych warsztatach tanecznych z zakresu tańca klasycznego, jazzowego i współczesnego.

Od zawsze taniec  był jej pasją, którą stara się zarazić najmłodszych, bo to właśnie dzieci i młodzież są najczęściej odbiorcami jej zajęć. Zajęcia prowadzone przez Asię to, przede wszystkim dobra zabawa, w trakcie której uczestnicy uczą się nowych kroków i układów poprawiając tym samym swoje umiejętności taneczne, wyrabiając poczucie rytmu i zwiększając sprawność fizyczną.

Drugim kręgiem jej zainteresowań stał się fitness i zajęcia body& mind, takie jak pilates, stretching i zdrowy kręgosłup. Połączenie wiedzy z obu tych dziedzin, tańca i fitness, sprawia, że zajęcia prowadzone są na najwyższym poziomie z należytą dbałością o uczestnika, jego potrzeby i możliwości ciała. Jednak technika wykonywanych ćwiczeń i kroków tanecznych to nie wszystko. Na zajęciach panuje swobodna atmosfera, tak aby każdy czuł się na nich jak u siebie.   

„Zapraszam serdecznie na swoje zajęcia wszystkich, którzy chcą odkryć magię tańca i jego cudowny wpływ na ciało i duszę. „

GRAFIK
STYL
POZIOM
LOKALIZACJA DZIEŃ GODZINA INSTRUKTOR DATA
PIERWSZYCH ZAJĘĆ
INFO ZAPISY
Nie znaleziono grup
POZOSTALI INSTRUKTORZY
GALERIE INSTRUKTORZY PROMOCJE
 
NASI PARTNERZY:
Klub Stodoła
eCard
Agrafka.com.pl
aladyn.waw.pl
Elante.pl
Polibuda.info
Copyright by Riviera Szkoła Tańca. Wszelkie prawa zastrzeżone. Created by KOFS.pl. Powered by XIDEMIA CMS.