Szkoła Tańca Riviera, Warszawa
TANIEC
W PARACH  
TANIEC
SOLO  
ZUMBA
FITNESS  
ZAJĘCIA
DLA DZIECI  
ZAJĘCIA
DLA MŁODZIEŻY  
ZAJĘCIA
DLA SENIORÓW  

INSTRUKTORZY

Jacek Mazurkiewicz

JACEK MAZURKIEWICZ / TANGO ARGENTYŃSKIE

Tango argentyńskie tańczy od 2003 roku. Uczył się u najlepszych nauczycieli polskich (m.in. Paulina i Janek Woźniak, Luiza Almiron, Jakub Korczewski, Beata Maja Gellert), a także argentyńskich (m.in. Ruben Terbalca, Eugenia i Sebastian Posadas, Cecilia Garcia i Horacio Godoy). Brał udział w licznych kursach i obozach szkoleniowych.

Dwukrotnie odwiedził Buenos Aires, kolebkę tanga argentyńskiego, gdzie pobierał lekcje w renomowanych szkołach (m.in. w DNI Tango, Mariposita, El Beso).

Tańczy we wszystkich stylach tanga, ale preferuje tradycyjne tango z okresu złotej ery. Jest entuzjastą stylu canyengue, który był popularny w latach trzydziestych XX w., ale dzisiaj jest już rzadko obecny na parkietach.

Uczestniczy w festiwalach i maratonach tanga argentyńskiego w Polsce i zagranicą.

Jako szkoleniowiec i nauczyciel współpracuje z polskimi szkołami tanga. Okazjonalnie prowadzi warsztaty z canyengue, milongi i candombe oraz zajęcia fakultatywne z techniki tanga; uczy z pasją i zaangażowaniem.

W latach 2010 ― 2013 prowadził jedną z uznanych warszawskich milong ― Una Emocion w kultowej restauracji SPATIF ― „U Aktorów”.

Występuje także jako DJ na cyklicznych milongach, maratonach lub innych wydarzenia tangowych.

Jest entuzjastą tanga argentyńskiego ― dba o zachowanie jego idei , przestrzega etykiety tangowej i tradycyjnych reguł, które obowiązywały w okresie jego rozkwitu.

GRAFIK
STYL
POZIOM
LOKALIZACJA DZIEŃ GODZINA INSTRUKTOR DATA
PIERWSZYCH ZAJĘĆ
INFO ZAPISY
Nie znaleziono grup
POZOSTALI INSTRUKTORZY
GALERIE INSTRUKTORZY PROMOCJE
 
NASI PARTNERZY:
Klub Stodoła
eCard
Agrafka.com.pl
aladyn.waw.pl
Elante.pl
Polibuda.info
Copyright by Riviera Szkoła Tańca. Wszelkie prawa zastrzeżone. Created by KOFS.pl. Powered by XIDEMIA CMS.