Szkoła Tańca Riviera, Warszawa
TANIEC
W PARACH  
TANIEC
SOLO  
ZUMBA
FITNESS  
ZAJĘCIA
DLA DZIECI  
ZAJĘCIA
DLA MŁODZIEŻY  
ZAJĘCIA
DLA SENIORÓW  

INSTRUKTORZY

Ewelina Kućko

EWELINA KUĆKO / LATIN JAZZ, BRODWAY JAZZ, SALSA, MAMBO, CHACHACHA KUBANA, BACHATA, LATINO, BURLESQUE, HIGH HEELS

Eewelina Kućko- niesamowicie charyzmatyczna tancerka o wielu tanecznych twarzach!

Posiada tytuł Instruktora Sportu w Tańcu Sportowym wydany przez Akademię Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku.

Ewelina swoją przygodę z tańcem rozpoczęła od najmłodszych lat, dołączając do Formacji Tańców Latynoamerykańskich prowadzonej przez Beatę Bartoń oraz Piotra Galińskiego, zdobywając z nią pierwsze poważne sukcesy. Równolegle pod okiem Piotra Galińskiego kształciła się w kierunku tańca jazzowego. 

W latach 2001-2006 tancerka oraz instruktor tańca w szkole Agustina Egurroli. Wraz z formacją tańca nowoczesnego zdobywała najwyższe wyróżnienia na Mistrzostwach Polski, czy Mistrzostwach Europy. Współpracowała również z grupą Volt, biorąc udział w licznych przedsięwzięciach muzyczno-tanecznych m.in.: „Taniec z Gwiazdami” TVN, „Sylwester z Jedynka” TVP1, „Jaka to Melodia” TVP1, „Dubidu” TVP2.

W 2006 roku Ewelina uczestniczyła w Międzynarodowym Programie Tanecznym w szkole Broadway Dance Center w Nowym Jorku, gdzie doskonaliła umiejętności w różnych stylach tanecznych. Wyjazd do Nowego Jorku otworzył przed nią możliwość doświadczenia pracy i nauki z choreografami oraz tancerzami światowej klasy, takimi jak: Jermaine, Luam, Jered Grimes, Rhapsody, Brain Green, Marvelous, Tavia & Tamara, Sheryl Murakami, Ginger Cox, Cecilia Marta, Sheila Barker. Równocześnie uczęszczała do Empier Dance, gdzie szkoliła się w mambo u Frankiego Martineza. Codzienne zajęcia u tak doskonałego tancerza i choreografa pogłębiły pasje Eweliny do tanecznej kultury afrokaraibskiej i kubańskiej. Będąc w Nowym Jorku podnosiła swoje umiejętności w mambo pod okiem Eddie’go Torresa.

Z Teatrem Tańca Sway pod kierunkiem Anny Wielogórskiej związana była w latach 2011 – 2016, gdzie kształciła się z techniki tańca jazzowego. Wystąpiła w spektaklu Human.

W latach 2016 – 2017 tancerka Teatru Variete w Krakowie, występowała w spektaklu taneczno – muzycznym podtytułem „Rewia Variete”.

 

GRAFIK
STYL
POZIOM
LOKALIZACJA DZIEŃ GODZINA INSTRUKTOR DATA
PIERWSZYCH ZAJĘĆ
INFO ZAPISY
Nie znaleziono grup
POZOSTALI INSTRUKTORZY
GALERIE INSTRUKTORZY PROMOCJE
 
NASI PARTNERZY:
Klub Stodoła
eCard
Agrafka.com.pl
aladyn.waw.pl
Elante.pl
Polibuda.info
Fundusz Wsparcia Kultury
Wsparcie ze środków Funduszu Przeciwdziałania COVID-19

Wsparcie otrzymało Centrum Klubowe - Dom Kultury s.c. Wiesław Pękala Ewa Pękala.
Copyright by Riviera Szkoła Tańca. Wszelkie prawa zastrzeżone. Created by KOFS.pl. Powered by XIDEMIA CMS.