Szkoła Tańca Riviera, Warszawa
TANIEC
W PARACH  
TANIEC
SOLO  
ZUMBA
FITNESS  
ZAJĘCIA
DLA DZIECI  
ZAJĘCIA
DLA MŁODZIEŻY  
ZAJĘCIA
DLA SENIORÓW  

AKTUALNOŚCI

FLAMENCO- GOŚĆ SPECJALNY „CHONI” ASUNCIÓN PÉREZ

Dodano: 2019-03-25 22:05
Gościem specjalnym Szkoły Tańca Riviera będzie znakomita hiszpańska tancerka flamenco Asunción Pérez „Choni”.

  W dniach 29 – 31 marca poprowadzi zajęcia z uczestnikami zajęć flamenco, na stałe uczęszczającymi na kursy tańca flamenco pod kierunkiem Magdaleny Siweckiej. 

 

Asunción Pérez „Choni” to znakomita tancerka i choreografka. Choni jest nie tylko znakomitą artystką sceniczną, to także wybitny pedagog tańca. Prowadzi zajęcia i warsztaty  w szkołach tańca flamenco w Sevilli a także poza granicami Hiszpanii.

W swojej wieloletniej karierze  występowała zarówno jako solistka jak i członkini obsady zespołów tanecznych wybitnych osobowości świata flamenco jak Mario Maya i Evya Yerbabuena.  Tańczyła na scenach teatrów na całym świecie.

W 2007 roku postanawia stworzyć własny zespół CHONI CÍA. FLAMENCA. Zespół został uhonorowany między innymi nagrodami: Giraldillo za „najbardziej innowacyjne show”  podczas XIV Bienal de Flamenco za spektakl „Malgama, Circontemporáneo y compás”  oraz  Giraldillo „Revelación”  podczas XV Bienal de Flamenco za „Tejidos al Tiempo”.  Choni Cía. Flamenca to obecnie jeden z wiodących zespołów w awangardzie współczesnego flamenco.

 

 

Wyjątkową realizacją zespołu jest  „La Gloria de mi Mare”, spektakl nagrodzony licznymi wyróżnieniami,  a wśród których jedno zostało przyznana samej Choni jako najlepszej artystce tańca kobiecego.

 

 

Szkoła Tańca Riviera Centrum, przy Metrze Politechnika  (mapka)

DS "Riviera" - główne wejście, parter, ul. Waryńskiego 12, Warsza

wa

Zapytania prosimy kierować na adres centrum@taniec.net 

 

 

GALERIE INSTRUKTORZY PROMOCJE
 
NASI PARTNERZY:
Klub Stodoła
eCard
Agrafka.com.pl
aladyn.waw.pl
Elante.pl
Polibuda.info
Copyright by Riviera Szkoła Tańca. Wszelkie prawa zastrzeżone. Created by KOFS.pl. Powered by XIDEMIA CMS.