Szkoła Tańca Riviera, Warszawa
TANIEC
W PARACH  
TANIEC
SOLO  
ZUMBA
FITNESS  
ZAJĘCIA
DLA DZIECI  
ZAJĘCIA
DLA MŁODZIEŻY  
ZAJĘCIA
DLA SENIORÓW  
JOGA

Podczas zajęć skupimy się na pracy z ciałem, które narażone na wiele napięć i przeciążeń, potrzebuje wzmocnienia, równowagi i relaksu.

Joga pomaga uelastycznić, zbalansować ciało i powiększyć zakres ruchów, jednocześnie pozwala zwolnić i uspokoić umysł w czasach XXI wieku/nieustannego pośpiechu, stresu w pracy, troski o rodzinę.

Oto pięć faktów, które wytłumaczą ci co, daje joga!

1. Joga daje poczucie równowagi w ciele i umyśle

Pozycje przyjmowane w trakcie uprawiania jogi oraz odpowiednie ich utrzymywanie, wraz z dostosowywaniem oddechu sprawiają, że ciało staje się rozluźnione nawet w najbardziej napiętych miejscach. Ćwiczenia te mają charakter leczniczy, sprawiają, że organizm nabiera harmonii w sposób fizjologiczny. Regularnie powtarzane ćwiczenia wpływają na spadek napięcia w całym ciele.

2. Joga jest skuteczna w walce z nadmiarem stresu

Ludzkie ciało nieprzystosowane do ciągłego, silnego napięcia, buntuje się wobec stresu na wiele sposobów. Jeżeli cierpisz na chroniczny ból kręgosłupa, sztywność mięśni, prawdopodobnie jesteś ofiarą stresu. Techniki rozluźniające, jakich nauczysz się na lekcjach jogi, pomogą Ci się rozluźnić i odprężyć. Jeżeli cierpisz na nadmierne pocenie się i czujesz, że podczas nerwowych sytuacji objaw ten nieprzyjemnie się nasila, koniecznie spróbuj ćwiczeń proponowanych w jodze. Pamiętaj, żeby złagodzić nerwy, musisz ćwiczyć regularnie i dłużej niż kilka tygodni. Pozbycie się nadmiaru stresu przez jogę może przyczyniać się do poprawy stanu skóry, włosów i paznokci.

3. Joga wzmacnia mięśnie

Wiele pozycji, przyjmowanych podczas uprawiania jogi, wymaga pewnego wysiłku, poniważ muszą być one utrzymywane przez dłuższą chwilę. W momencie trzymania pozycji mięśnie wzmacniają się, jednocześnie rozluźniając napięte miejsca, które mogą ograniczać wykonywanie codziennych czynności.

4.Joga poprawia krążenie

Ćwiczenia w jodze poprawiają ruchomość w stawach międzykręgowych oraz całym ciele. Poprawa krążenia sprawia, że mózg staje się lepiej ukrwiony i dotleniony. Poprzez odpowiednio utrzymywane pozycje dochodzi do masażu narządów wewnętrznych, co niezwykle korzystnie wpływa na uspokojenie układu nerwowego, w tym przede wszystkim zakończeń nerwowych.

5. Joga wycisza i uspokaja

Codzienny stres negatywnie wpływa na zarówno psychiczne, jak i fizyczne funkcjonowanie organizmu. Joga jest świetnym rozwiązaniem dla ludzi, którzy poszukują odpowiedzi na pytanie, jak opanować stres. Co prawda, na prawdziwie odczuwalne w codziennym życiu efekty trzeba trochę poczekać, jednak w miarę praktykowania jogi, widoczne jest ogólne uspokojenie systemu nerwowego, nie tylko podczas wykonywania ćwiczeń. Ponadto osoby, które regularnie uprawiają jogę zauważają u siebie znaczną poprawę stanu skóry, oraz mniejszą ilość wypadających włosów. U niektórych znika także problem łysienia.

Jeżeli obawiasz się iść na zajęcia ze względu na poziom zaawansowania, po prostu wybierz się na  jogę dla początkujących, gdzie nauczysz się wszystkiego od podstaw wraz z innymi, którzy dopiero rozpoczynają przygodę z jogą. Przekonaj się sam, co daje joga.

Zapraszamy!

GRAFIK
STYL
POZIOM
LOKALIZACJA DZIEŃ GODZINA INSTRUKTOR DATA
PIERWSZYCH ZAJĘĆ
INFO ZAPISY
Joga
open
CENTRUM środa 07:30 - 08:40 Kasia Siekierda Taniec soloKOD: MJOGA1/MPZ7 PROSIMY O OPŁATY WYŁĄCZNIE PRZELEWAMI LUB KARTĄ      ZAPISZ SIĘ
Joga
open
CENTRUM piątek 17:30 - 18:40 Kasia Siekierda Taniec soloKOD: MJOGA2/MPZ7 PROSIMY O OPŁATY WYŁĄCZNIE PRZELEWAMI LUB KARTĄ      ZAPISZ SIĘ
Joga
open
URSYNÓW piątek 19:20 - 20:30 Kasia Siekierda Taniec soloKOD: IJOGA1/MSZ7 PROSIMY O OPŁATY WYŁĄCZNIE PRZELEWAMI LUB KARTĄ      ZAPISZ SIĘ
CENNIK
CENNIK PAKIET 4
WEJŚĆ
PAKIET 8
WEJŚĆ
PAKIET 12
WEJŚĆ
PAKIET 16
WEJŚĆ
JEDNORAZOWE
WEJŚCIE
Raz w tygodniu po 70 min. 155,00 zł 260,00 zł 330,00 zł 420,00 zł 55,00 zł
GALERIE INSTRUKTORZY PROMOCJE
 
NASI PARTNERZY:
Klub Stodoła
eCard
Agrafka.com.pl
aladyn.waw.pl
Elante.pl
Polibuda.info
Copyright by Riviera Szkoła Tańca. Wszelkie prawa zastrzeżone. Created by KOFS.pl. Powered by XIDEMIA CMS.