Szkoła Tańca Riviera, Warszawa
TANIEC
W PARACH  
TANIEC
SOLO  
ZUMBA
FITNESS  
ZAJĘCIA
DLA DZIECI  
ZAJĘCIA
DLA MŁODZIEŻY  
ZAJĘCIA
DLA SENIORÓW  

INSTRUKTORZY

Katarzyna Wronka

KATARZYNA WRONKA / BELLY DANCE, SAMBA

Kasia Wronka - profesjonalna tancerka belly dance oraz samby. Jako jedna z niewielu instruktorek w Polsce ukończyła (z wyróżnieniem) prestiżowy kurs instruktorski CATT w szkole Beaty i Horacia Cifuentesów w Berlinie. Zdobywczyni I miejsca w konkursie na festiwalu Sommer Festival 2010 w kategorii oriental semi-professional oraz  laureatka I miejsca w konkursie Powiew Orientu na prestiżowym festiwalu Nova Orient 2011 w kategorii professional-klasyka. Na Sommerfestivalu 2011 zajęła pierwsze miejsce w kategorii Duo/Trio Oriental oraz Tribal w duecie z Dominiką Suchecką (Bellycious). W roku 2012 zajęła I miejsce na międzynarodowym festiwalu Egyptian Fever IV w kategorii Raks Sharki, rok później III miejsce na Sommer Festivalu w Berlinie w kategorii Solo Oriental Pro, w 2014 również III w tej samej kategorii na festiwalu Ya Amar w Paryżu, w 2015 oraz 2016 II miejsce na International Summer Bellydance Festival w Leiden oraz I w 2016 na festiwalu Ya Amar w Paryżu. Zwyciężczyni castingu do międzynarodowego projektu Jilliny (Bellydance Evolution Wiedeń / Madryt 2013) i jednocześnie zwyciężczyni w głosowaniu na nagrodę publiczności (*The People’s Choice Award). Członkini zespołu orientalnego Bellycious, założycielka zespołu Sambando Show. Występowała także z zespołami Axe Bahia, Banda do Sol oraz Samba Art.

Kasia prowadzi autorskie zajęcia regularne i warsztaty. Najnowszy autorski projekt taneczny Kasi, cieszący się niezwykłą popularnością, to Shakira Styling - fuzja łącząca elementy tańca brzucha, samby, afro i innych stylów tanecznych (reggaeton/dancehall/salsa) obecnych w znanych teledyskowych/koncertowych choreografiach znanej piosenkarki Shakiry.

Stale bierze udział w wydarzeniach kulturalnych, występuje, a także sędziuje na galach prestiżowych festiwali tanecznych w Polsce i zagranicą, a także w programach telewizyjnych („Mam Talent”, TVN Warszawa, „Pytanie na śniadanie”, „Na dobre i na złe”). Regularnie doszkala swoje umiejętności i wiedzę u światowej sławy instruktorów.

Kasia ukończyła studia magisterskie na Wydziale Nauk Ekonomicznych UW (Ekonometria i Informatyka) oraz licencjackie na PJWSTK (grafika komputerowa).

GRAFIK
STYL
POZIOM
LOKALIZACJA DZIEŃ GODZINA INSTRUKTOR DATA
PIERWSZYCH ZAJĘĆ
INFO ZAPISY
Nie znaleziono grup
POZOSTALI INSTRUKTORZY
GALERIE INSTRUKTORZY PROMOCJE
 
NASI PARTNERZY:
Klub Stodoła
eCard
Agrafka.com.pl
aladyn.waw.pl
Elante.pl
Polibuda.info
Fundusz Wsparcia Kultury
Wsparcie ze środków Funduszu Przeciwdziałania COVID-19

Wsparcie otrzymało Centrum Klubowe - Dom Kultury s.c. Wiesław Pękala Ewa Pękala.
Copyright by Riviera Szkoła Tańca. Wszelkie prawa zastrzeżone. Created by KOFS.pl. Powered by XIDEMIA CMS.