Szkoła Tańca Riviera, Warszawa
TANIEC
W PARACH  
TANIEC
SOLO  
ZUMBA
FITNESS  
ZAJĘCIA
DLA DZIECI  
ZAJĘCIA
DLA MŁODZIEŻY  
ZAJĘCIA
DLA SENIORÓW  

INSTRUKTORZY

Justyna Gierłowska

JUSTYNA GIERŁOWSKA / TANIEC TOWARZYSKI

Justyna Gierłowska, tancerka z najwysza międzynarodowa klasa S w tańcach latynoamerykańskich. Jest dwokrotna I-vice mistrzynią Polski polnocnej, mistrzynią okręgu zachodniopomorskiego, obecna półfinalistka Mistrzostw Polski, wielokrotna półfinalistka i finalistka turniejów rangi Grand Prix Polski.
Taniec towarzyski trenuje od najmłodszych lat a od kilkunastu lat tańczy na najwiekszych turniejach w Polsce i za granicą. Rozpoczynała karierę taneczna trenując obydwa style, jednak po 8 latach pracy tanecznej to tańce latynoamerykańskie stały się jej specjalnością biorąc udział w cyklicznych szkoleniach m.in. z Agnieszka Melnicką, Sergeyem Sourkovem, Iwona Golczak, Victorem Nicovskim, Anna Melnikova, Franco Formica, Maurizio Vescovo.
Jej ogromnym atutem jest niezwykła kreatywność poparta ciągłym dążeniem do doskonałości. Tak w kreowaniu siebie jako tancerki choreograficznie jak i wizualnie potrafi zadbać o najmniejsze szczegóły.
Posiada ogromne doświadczenie jako instruktor w nauczaniu tańca od 3 roku życia przez pary sportowe aż do dorosłych oraz kilkuletnie doświadczenie jako instruktor i wychowawca obozów tanecznych dla dzieci. 
POZOSTALI INSTRUKTORZY
GALERIE INSTRUKTORZY PROMOCJE
 
NASI PARTNERZY:
Polibuda.info
Klub Stodoła
eCard
Copyright by Riviera Szkoła Tańca. Wszelkie prawa zastrzeżone. Created by KOFS.pl. Powered by XIDEMIA CMS.